International School of Languages Warsaw

International School of Languages Warsaw to profesjonalna i przyjazna szkoła języków obcych założona 1 lipca 2017 roku. Bliskie są nam idee otwartej komunikacji, otwartości umysłu oraz poszerzenia wiedzy. Nasi nauczyciele to na co dzień pasjonaci podróży, nauki języków obcych oraz szeroko pojętej kultury. Jesteśmy otwarci na poznawanie ludzi z całego świata, a także ich obyczajów i kultury. Wszyscy ludzie są dla nas równi!

Oferujemy różne rodzaje kursów językowych aby spełnić potrzeby każdego ucznia. Obecnie w ISLW odbywają się zajęcia z języka angielskiego, arabskiego, chińskiego, francuskiego, hiszpańskiego, niemieckiego, polskiego dla cudzoziemców, rosyjskiego i włoskiego. Jesteśmy otwarci na elastyczne dopasowanie się do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Jeśli jesteś zainteresowany nauką innego języka obcego, bardzo prosimy o kontakt!

W ofercie szkoły istnieje możliwość nauki języków obcych w grupie jak i indywidualnie.

Oferujemy różne rodzaje kursów:

  • Kursy standardowe na poziomach A1-C2
  • Kursy biznesowe
  • Konwersacje
  • Kursy przygotowujące do międzynarodowych egzaminów na przykład IB i Pre-IB
  • Kursy przygotowujące do certyfikatów i egzaminów (np. maturalnych)
  • Specjalistyczne kursy (Język specjalistyczny techniczny, Medycyna, Prawo, etc.)

Ponadto, International School of Languages Warsaw kładzie silny nacisk na organizację projektów i warsztatów tematyczno-językowych. W celu uzyskania informacji dotyczących aktualnych wydarzeń w ISLW, prosimy kierować się do działu Aktualności.

Niewątpliwie największą zaletą szkoły jest jej lokalizacja. ISLW jest położona w Śródmieściu na jednej z najbardziej modnych i prestiżowych ulic w Warszawie – Mokotowskiej. W pobliżu ISLW znajduje się Plac Zbawiciela- popularne miejsce spotkań mieszkańców Warszawy.

Jesteśmy przekonani, że nasi uczniowie powinni się czuć w International School of Languages Warsaw jak u siebie w domu.

Zachęcamy do kontakt w celu uzyskania informacji dotyczących naszych kursów.

Share This